Zkušenosti zámečnictví

Ať už v oblasti kovovýroby nebo zámečnictví potřebujete jakékoli služby nebo produkty, dokážeme Vám je ve společnosti ALL METAL Martina Klímy pokaždé dodat v maximální kvalitě. V oblasti se totiž pohybujeme už celou řadu let – přesněji řečeno od jara roku 2008, kdy se naše firma na nový obor po více než patnácti letech působení na trhu naplno přeorientovala. Když jsme s kovovýrobou začínali, netušili jsme, jak rychle se naše společnost rozvine.

Zájem o naše výrobky – od vjezdových bran a branek až po kompletní oplocení – byl obrovský a zdaleka se neomezoval jen na střední a severozápadní Čechy, kde naše společnost sídlí. Kovové výrobky se postupem času stávaly stále žádanějším stylovým doplňkem moderních rodinných domů i firemních sídel. V naší firmě jsme se navíc od počátku soustředili na perfektní kvalitu naší práce a máme za to, že i díky tomu jsme se rychle stali zavedenou firmou, kterou řada klientů využívá opakovaně.

Dělá nám radost, kdykoli své produkty vidíme spolehlivě sloužit nejrůznějším účelům našich zákazníků a jsme hrdí na kvalitní řemeslnou práci, kterou jim spolu se svými výrobky můžeme předávat. Důvěru našich klientů se snažíme nezklamat a ani po letech práce se nepřestáváme vyvíjet: mimo jiné neustálým hledáním zajímavých novinek v oblasti materiálů a technologií. Budeme rádi, pokud nás vyzkoušíte i Vy a připojíte se ke stovkám našich spokojených klientů. Těšíme se na Vás!