O nás

Ve společnosti ALL METAL Martina Klímy pracujeme s kovy a vším, co se jich týká, už celou řadu let. Svým zákazníkům po celých středních a severozápadních Čechách (především pak v okolí Roudnice nad Labem nebo Mělníka) díky tomu dokážeme nabídnout špičkové služby a kovové produkty všech druhů, počínaje těmi běžnějšími, jako jsou kovové branky nebo kovová zábradlí, až po ty atypické, které vyrábíme přesně na míru každému zákazníkovi. Ve firmě ALL METAL máme rádi poctivé řemeslo a pro optimální výsledek je kombinujeme s těmi nejlepšími nástroji, materiály a technologiemi, které jsou pro náš obor v současnosti k dispozici. Tato kombinace nám dovoluje dodávat svým zákazníkům precizní práci a vyladit své výrobky esteticky i funkčně k dokonalosti. I pro Vás rádi zhotovíme branku, zábradlí nebo oplocení na míru – stačí se s námi spojit a dát nám vědět, jak by Váš produkt měl vypadat, aby odpovídal Vašemu vkusu i potřebám.

A jaké konkrétní služby Vám v našem zámečnictví nabídneme?

  • Specializujeme se na výrobu kovových bran a branek, kombinujících skvělé bezpečnostní vlastnosti s neotřelým vzhledem. Chceme, aby byl vjezd do Vašeho domu jedinečný a zároveň maximálně pohodlný, a proto nám záleží jak na designu bran, tak na jejich perfektním provedení. Pokud potřebujete komfort navíc, rádi Vám pomůžeme vybrat kvalitní pohon a sami jej namontujeme (používáme pohony značek Nice,Proteco nebo Cais). Při výběru bran budete mít na výběr z křídlových, posuvných, samonosných i teleskopických bran.
  • Zákazníkům dodáváme všechny druhy kovových zábradlí a schodišť. Výsledkem je pokaždé bytelná práce na míru, o kterou se budete moci opřít za všech okolností. Podoba zábradlí a schodišť je vždy na Vás; na výběr budete mít z několika typů povrchových úprav (zinkování, lakování, nerez) i kombinací materiálů (kromě samotného kovu používáme také dřevo, plast, sklo nebo beton).
  • Speciální kategorií jsou v rámci naší nabídky produkty pro chovatele a chovatelské obchody. Vyrábíme voliéry, výběhy a další výrobky pro všechny domácí mazlíčky.

Další produkty a služby:

  • ploty a plotové výplně
  • zastřešení, stání pro automobily
  • pergoly a terasy
  • stojany a regály
  • lavičky
  • reklamní cedule

a další.

Naše služby zahrnují návrh kovového výrobku včetně nákresu, odborné poradenství, výrobu produktu, jeho dodání i montáž.

Kovovýrobě a zámečnictví rozumíme ve společnosti ALL METAL jako nikdo jiný a služby na míru dokážeme dodat i Vám. Budeme rádi, pokud se nám kdykoli ozvete, abyste se zeptali na detaily nebo si objednali některou z našich služeb – zastavit se ale můžete i přímo v sídle naší firmy v Černoučku u Roudnice nad Labem. Těšíme se na spolupráci s Vámi!