Kontakty

Chtěli byste si pořídit novou pojízdnou bránu na míru nebo potřebujete kovové zábradlí ve skvělé řemeslné kvalitě? Ve firmě ALL METAL Vám rádi pomůžeme s výrobou i montáží produktů  přesně podle Vašich představ. Následující kontaktní údaje můžete využít, abyste se nás zeptali na všechno, co Vás zajímá, nebo si rovnou objednali některý z našich výrobků.

ALL METAL
Martin Klíma
IČ: 47128402

Adresa:
Černouček 16
41301 Roudnice nad Labem

Telefon:
775 919 774

E-mail:
info@all-metal.cz

Web:
www.all-metal.cz

Objednejte si kovové výrobky od společnosti ALL METAL a získejte jedinečné ozvláštnění svého domova, které s Vámi vydrží desítky let! Budeme se těšit na spolupráci s Vámi.

Kde nás najdete ve středních Čechách

Společnost ALL METAL sídlí v malé obci Černouček na samém jižním okraji Ústeckého kraje a díky tomu, že pracujeme na pomezí dvou krajů, si stejně často hledáme klienty ve středních Čechách jako na severozápadě země. Naše produkty dnes nicméně každý den používají zákazníci po celé České republice a ani v současnosti se neomezujeme jen na jednu část republiky. Své produkty jsme schopni dodat dokonce i do okolních států.

Pokud se s námi budete chtít setkat osobně, abychom mohli podrobně vyladit všechny potřebné detaily naší vzájemné spolupráce, rádi se s Vámi kdykoli po domluvě sejdeme přímo v provozovně naší firmy. Obec Černouček, kde se provozovna nachází, najdete mezi Roudnicí nad Labem (cca 10 km) a Mělníkem (přibližně 15 km). V obci nás najdete přímo na místní návsi, naproti kostelu a jen pár metrů od obecního úřadu. Výlet si sem budete moci udělat i prostřednictvím veřejné dopravy – několik autobusových linek z Roudnice, Mělníka a dalších okolních měst a obcí staví přímo na návsi. Přejeme šťastnou cestu a těšíme se na osobní setkání s Vámi!