Naše kompletní služby

Ve společnosti ALL METAL Martina Klímy se dlouhodobě věnujeme kovovýrobě a zámečnictví, především pro klienty ze středních nebo severozápadních Čech. Každou ze svých zakázek sestavujeme na míru individuálním potřebám našich klientů. Rádi si podrobně vyslechneme i Vaše představy – stačí se nám ozvat nebo se s námi sejít přímo v naší provozovně. Vybírat si mezitím můžete z následující nabídky našich služeb.

Kovové brány a branky

Potřebujete reprezentativní vjezd pro svůj dům nebo třeba pro sídlo Vaší firmy? Ve společnosti ALL METAL pro Vás vyrobíme klasické křídlové branky a brány, ale i luxusní posuvné kovové brány s elektrickým pohonem. Při výrobě každé brány nebo branky se snažíme myslet jak na design, tak na funkčnost a pohodlné ovládání, tak aby brána odpovídala všem Vašim potřebám.

Vyrobit pro Vás zvládneme jakékoli z následujících typů bran:

  • křídlové (otočné) brány
  • posuvné brány (po kolejnici / samonosné)
  • teleskopické brány.

Zatímco křídlové brány jsou ideální pro všechny, kdo mají rádi klasická funkční řešení, posuvné brány s sebou nesou významně vyšší komfort pro ovládání. Teleskopické brány jsou pak výhodné především svou schopností šetřit prostor: k posunu jej potřebují až o 40 % méně než klasické posuvné brány.

Pro všechny, kdo chtějí ovládání své vjezdové brány ještě o něco zlepšit, nabízíme také dodání a montáž elektrických pohonů od renomovaných výrobců, jako jsou značky Proteco, Nice nebo Cajs. Další komponenty pro vjezdové brány odebíráme od značky Rolling Center.

Zábradlí a schodiště

Kovová zábradlí a schodiště jsou skvělým řešením pro interiéry i exteriéry. Na rozdíl od jiných materiálů mají skvělou životnost i mechanickou odolnost. Užití pro ně najdou jak ti klienti, kteří mají rádi historizující, rustikální styl, tak milovníci minimalismu. Schodiště i zábradlí dodáváme s různými povrchovými úpravami (zinkování,lakování,nerez) i v kombinaci s dalšími nekovovými materiály (dřevo, sklo, plast, beton a další).

Produkty pro chovatele a zoo obchody

Pokud vlastníte náročného domácího mazlíčka, pro kterého se těžko shání voliéra, výběh nebo jiný příbytek, dokážeme Vám pro něj ve společnosti ALL METAL vyrobit bezpečné, a přitom útulné produkty na míru. Tyto druhy výrobků běžně dodáváme také pro chovatelské a zoo obchody po celé republice.

Další produkty:

  • ploty a plotové výplně
  • zastřešení, stání pro automobily
  • pergoly a terasy
  • stojany a regály
  • lavičky
  • reklamní cedule